Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean pipe workbench ] αγώνας 157 προϊόντα.
DYJ43-B01 Κατασκευαστής Άμεση εσωτερική σύνδεση Αλουμινίου Σκάρων Πυλών Εργασιακό πάγκο Αλουμινίου Πυλών
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Rack Αποθήκευσης DY28-06A Duplex Γενικό Αλουμίνιο
| Ονομα: | Αλουμίνιο που μπλοκάρει |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Ρολέρ Waveform Bar Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Συρτάρι Αποθήκευσης
| Ονομα: | Ράβδος κυματομορφής κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο Λεπτό Σωλήνα Karakuri Kaizen Ροδάκι Κυκλική Ράβδος
| Ονομα: | Κυκλική ράβδος κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Καλής ποιότητας μαύρο διπλό μεταλλικό σύνδεσμο για εργαστηριακό πάγκο υγρών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Αδύνατοι σωλήνας/σωλήνας αργιλίου πάγκων εργασίας πάχος τοίχων 1.2mm - 2.0mm DY28-06A
| Σχήμα: | Τετράγωνο/κύκλος |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένα, 4000mm ανά κομμάτι, μπορούν να προσαρμοστούν |
| Θερμότητα: | Τ3 - Τ8 |
Αντιστατικό πάτωμα εργασίας Εύκολη συναρμολόγηση αδύναμος σωλήνας σωλήνα για την εργοστασιακή συναρμολόγηση προϊόντος
| Χαρακτηριστικό: | Προστασία ESD |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανική |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |

