Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe component ] αγώνας 154 προϊόντα.
Πλαστικό OD28mm διαχωριστικό σωλήνων με ισχυρή σκληρότητα, αντοχή σε αντίκτυπο και αντοχή στην φθορά για τροχόσπιτο και πλαίσιο σωλήνων με αδύναμα σωλήνα
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Αλουμινένιο σωλήνα Lean 6063-T5 με αμμοβολή ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | Σωλήνα αλουμινίου με σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY28-07A Αλουμινίου Lean Pipe 6063-T5 Υλικό με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Lean Solutions
| Ονομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αδύνατος σωλήνας κραμάτων αργιλίου τύπων εκβιομηχάνισης Τ
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-02A Τ-σχήμα αλουμινίου σωλήνα κράμα Lean σωλήνα 6063 υλικό για την τοποθέτηση και την τοποθέτηση κατώτατα κυψέλες
| Ονομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |

