Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe component ] αγώνας 154 προϊόντα.
28mm Υδραυλικό Αμορτισέρ DYE28-26 Ανθεκτικό στη Διάβρωση Αξεσουάρ Αλουμινίου Lean Pipe για Εύκολη Εγκατάσταση σε Συστήματα Karakuri
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Τ τεντωματικό πλαίσιο διαφορετικών τύπων σωλήνων 6063-T5 αλουμινίου αδύναμους σωλήνες
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Τρίτη γενιά T slot frame διάφορα είδη σωλήνων αλουμινίου αδύναμο σωλήνα
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
6063-T5 Αλουμινίου κράμα Lean σωλήνα με αμμοσφαιρισμένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Karakuri Kaizen αποθηκευτικό ράφι
| Ονομα: | Ενσωματωμένη συρμάτινη υποδοχή κάρτας |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο Λεπτό Σωλήνα Karakuri Kaizen Ροδάκι Κυκλική Ράβδος
| Ονομα: | Κυκλική ράβδος κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY28-07A 1.2 Γενικό πλαίσιο 6065-T5 αλουμινένιους αδύναμους σωλήνες για τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
DY28-06A Γενικά σωλήνες διπλού πλαισίου από αλουμίνιο
| Ονομασία: | διπλό γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |

