Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm aluminum lean pipe wheel ] αγώνας 14 προϊόντα.
DYE28-16 Aluminum Tube Convex Guide Wheel for OD 28mm Aluminum Lean Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
2026 Ευρείας κυκλοφορίας, βαρέως τύπου, αλουμινένιοι σωλήνες Lean, τροχοί, σύνδεσμοι, πλάκα στερέωσης Premium για αποτελεσματική οργάνωση
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
28mm Βιομηχανικός Οδηγός Τροχός Αλουμινίου για Σωλήνα Lean OD 28mm Κυρτός Τροχός
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Διπλό σωλήνα κινητό περιστρεφόμενο καλωδιωμένο με ψευδάργυρο αλουμινένιο συνδετήρα
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
υλικό διαδρομής κυλίνδρων 28mm που γλιστρά την αδύνατη συσκευή ενώσεων σφιγκτηρών σωλήνων
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | Μαύροι άσπρος και κίτρινος |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Άσπρο βιομηχανικό ράφι σωλήνων, συστήματα αποθήκευσης σωλήνων εργαστηρίων με τον αδύνατο σωλήνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
CE αδύνατος σωλήνας pe πιστοποίησης άνευ ραφής 28mm ντυμένος
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28 χιλ. |

