Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm aluminum pipe joint ] αγώνας 193 προϊόντα.
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
HJ-6 Μαύρο Lean Pipe Metal Joint για ελαφρύ βάρος σε ράφια
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
Υψηλής ποιότητας σύνδεσμος λυκούς σωλήνα μεταλλικών σωλήνων για σύστημα ράκα
| Τεχνική: | ηλεκτρική πλάκα |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
HJ-5 Εναρμόδιο σωλήνα μετασχηματισμού Λογιστική Πλατεία αγκώνου Συνδετήρας σωλήνα μέταλλο υλικό Πλατεία σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Συνδετήρες μεταλλικών σωλήνων
| Βάρος (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
Δόρυβος με PE επίστρωση για βαριά εργασία, ράφι, πάγκο εργασίας, τροχόσπιτο, σωλήνα συναρμολόγησης με σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
ADC12 κοινός ευθύς αδύνατος συνδετήρας OD 28mm πάχος 1.7mm σωλήνων
| Τύπος: | ευθύς συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας 28mm
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |

