Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean tube pipe ] αγώνας 419 προϊόντα.
Μαύρο χρώμα τέσσερα μετάλλων σιδήρου συνδετήρων σωλήνων αντι Corrossion αδύνατο ύφος φάσης
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Προσαρμοσμένα σωλήνες ESD ABS επικαλυμμένα πλαστικό επικαλυμμένο χάλυβα Lean σωλήνα / σωλήνα για σύστημα ράκα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Αντιστατική ESD αδύνατη σωλήνων γκρίζα εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm Για σύστημα σωλήνων αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
OD 28mm γαλβανισμένος σωλήνας 4000mm χάλυβα μήκος για τον αδύνατο εξοπλισμό εργοστασίων
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανιζε Pipe χάλυβα |
| Μέγεθος: | O.D 28mm |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ζωηρόχρωμη αδύνατη διάμετρος 28mm φραγμός σωλήνων πάχος 0,8 - 2.0mm
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
Ζωηρόχρωμη αδύνατη ντυμένη PE διάμετρος 28mm σωλήνων φραγμός για τη βιομηχανία ISO 9001 που απαριθμείται
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
Συσκευές προσαρμογής σωλήνων από αλουμίνιο για σύνδεσμο σωλήνων 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
28 χιλ. γύρω από μορφής ασημένιο χρώμα σωλήνων μετάλλων το αδύνατο για τη βιομηχανία 4M μήκος του /6M
| Χρώμα: | Χρώμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο sus201/304 |
| Διάμετρος: | 28mm |
Q235 PE / ABS επικαλυμμένο πολύχρωμο 28mm Lean Pipe Ευέλικτο σωλήνα σωλήνα για εργοστάσιο Workbench
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |

