Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm tube joint connector ] αγώνας 238 προϊόντα.
Αδύνατη επιχρωμιωμένη σωλήνας μετάλλων σωληνώσεων αντίσταση διάβρωσης χρώματος τοποθετήσεων φωτεινή
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Μαύρος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων ηλεκτροφόρησης μεταξύ του τροχίσκου και του αδύνατου σωλήνα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Φωτεινό ντυμένο γερό σχέδιο αντίστασης διάβρωσης συνδετήρων σωλήνων χρωμίου αδύνατο
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Κομμάτι συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
4 φάσης αδύνατη πιστοποίηση κλειδαριών/πορπών ISO9001 μετάλλων σωλήνων γαλβανισμένη συνδετήρας
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα, τριφασικός μαύρος cOem τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Διπλός δευτερεύων 45 συνδετήρας σωλήνων αργιλίου βαθμού OD28mm ISO
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
ADC12 κοινός ευθύς αδύνατος συνδετήρας OD 28mm πάχος 1.7mm σωλήνων
| Τύπος: | ευθύς συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύροι χρώματος συνδετήρες σωλήνων συστημάτων/χάλυβα σωλήνων κοινοί για το CE σωλήνων 28mm
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

