Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ adjustable aluminum lean pipe ] αγώνας 55 προϊόντα.
4040 σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου T6 για τον πάγκο εργασίας
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχιά τοίχων ντυμένη πλαστικό χάλυβα ικανότητα φόρτωσης σωλήνων μεγάλη για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
6063-t5 τετράγωνο γωνίας τοίχων αργιλίου γύρω από το ξύλινο σχεδιάγραμμα αργιλίου εξώθησης συνήθειας σιταριού ραγών αργιλίου μορφής Ι
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Δομική σταθερή δομή σωλήνων ESD, ένδυση - που αντιστέκεται στον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ σωλήνα χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Σκουριάς εύκαμπτη δομή μορφής κύκλων σωλήνων χάλυβα απόδειξης ντυμένη πλαστικό για τον πίνακα γραφείων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Καθορίζοντας σχεδιάγραμμα 4080 αλουμινίου πορπών T3 πλακών στερέωσης για την καθορίζοντας επιτραπέζια επιτροπή
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατικός πάγκος εργασίας 4 μέτρα/ντυμένη φραγμός εργαστηρίων διάμετρος 28mm σωλήνων
| Υλικό: | αδύνατο σχεδιάγραμμα σωλήνων ή αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος και ύφος: | Απαιτήσεις πελατών |
| Λειτουργία: | πίνακας ή πάγκος εργασίας εργασίας |
Cold-rolled ανοξείδωτο χάλυβα υλικά εξοπλισμού σωλήνων βιομηχανικά για τον πάγκο εργασίας ESD
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

