Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean pipe shelf system ] αγώνας 113 προϊόντα.
DYJ28-A18 Στρογγυλή Κεφαλή Σύνδεσμος για Σωλήνα Αλουμινίου 28mm
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
Προϊόντα σε προσφορά DYJ28-A17 45° Εξωτερική Βάση Αγκαλιάσματος Εξαρτήματα Σωλήνων από Κράμα Αλουμινίου
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
Άμεση Πώληση από το Εργοστάσιο DYJ28-A15 Σύνδεσμος Σωλήνα από Κράμα Αλουμινίου 90° Εξωτερικός Σύνδεσμος
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
DYJ19-A01 Εξωτερικός Ίσιος Σύνδεσμος για Σωλήνες Αλουμινίου Lean Pipe
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Πολλαπλές αρθρώσεις Εξωτερικός συνδετήρας σωλήνων από κράμα αλουμινίου τύπου DYJ28-A01
| Υλικό: | 6065T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αμμόστρωση |
90° Σταυροδέσμη DYJ28-A06 Adc12 Συνδετήρας σωλήνων Lean Pipe Sandblasting Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Άσπρο βιομηχανικό ράφι σωλήνων, συστήματα αποθήκευσης σωλήνων εργαστηρίων με τον αδύνατο σωλήνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Υψηλής ποιότητας ατσάλινος χάλυβα 28 mm για το τραπέζι εργασίας και για το τραπέζι εργασίας
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |

