Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean production pipe ] αγώνας 532 προϊόντα.
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ζωηρόχρωμη αδύνατη διάμετρος 28mm φραγμός σωλήνων πάχος 0,8 - 2.0mm
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
Ζωηρόχρωμη αδύνατη ντυμένη PE διάμετρος 28mm σωλήνων φραγμός για τη βιομηχανία ISO 9001 που απαριθμείται
| Όνομα Προϊόντος: | Αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
Q195 γαλβανισμένος ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα ζωηρόχρωμος για το σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων 4 μέτρο
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Παχιά εμφάνιση αντι Corrossion σωλήνων τοίχων αδύνατη όμορφη χρώματος συνήθειας
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντι ντυμένος πλαστικό σωλήνας Corrossion, παχύς σωλήνας χάλυβα PE τοίχων για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Τ τεντωματικό πλαίσιο διαφορετικών τύπων σωλήνων 6063-T5 αλουμινίου αδύναμους σωλήνες
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Τρίτη γενιά T slot frame διάφορα είδη σωλήνων αλουμινίου αδύναμο σωλήνα
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
DYJ19-B01 Βιομηχανικό Προφίλ Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Εξαρτήματα Αρθρώσεων Πάγκου Εργασίας Αλουμινίου Ευθύγραμμος Εσωτερικός Σύνδεσμος
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Τρίτης Γενιάς Μονοκόμματη Λειτουργική Άρθρωση από Κράμα Αλουμινίου Κατασκευαστή Εξαρτημάτων Σύνδεσης Λεπτών Σωλήνων
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |

