Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum workbench lean pipe ] αγώνας 157 προϊόντα.
Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Rack Αποθήκευσης DY28-06A Duplex Γενικό Αλουμίνιο
| Ονομα: | Αλουμίνιο που μπλοκάρει |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Παράλληλη σύνδεση B DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Ονομασία προϊόντος: | Παράλληλη σύνδεση Β DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Συ |
|---|---|
| Υλικό: | 6065T6 |
| Χρώμα: | ασημένιο |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
DYJ43-B01 Κατασκευαστής Άμεση εσωτερική σύνδεση Αλουμινίου Σκάρων Πυλών Εργασιακό πάγκο Αλουμινίου Πυλών
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Παράλληλος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου πάγκων εργασίας για τον αδύνατο σωλήνα αλουμινίου
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
DYJ19-B01 Βιομηχανικό Προφίλ Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Εξαρτήματα Αρθρώσεων Πάγκου Εργασίας Αλουμινίου Ευθύγραμμος Εσωτερικός Σύνδεσμος
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Ρολέρ Waveform Bar Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Συρτάρι Αποθήκευσης
| Ονομα: | Ράβδος κυματομορφής κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο Λεπτό Σωλήνα Karakuri Kaizen Ροδάκι Κυκλική Ράβδος
| Ονομα: | Κυκλική ράβδος κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |

