Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum lean pipe ] αγώνας 85 προϊόντα.
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα Thinckness 2.3mm/αλουμίνιο γύρω από το φραγμό για τη συγκέντρωση του πάγκου εργασίας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Τετραγωνική βιομηχανική 40x40 κραμάτων τ-αυλάκωση 6063 τιμών σχεδιάγραμμα εξώθησης αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Βιομηχανικός αργιλίου κραμάτων σχεδιαγράμματος χονδρικός τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου αργιλίου μικρός
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
30*60E Τιμή εργοστασίου Αλουμίνιο Έκταση Τ Σλοτ Ανωδικοποιημένα βιομηχανικά προφίλ αλουμινίου
| επικεφαλής κωδικός: | Πλατεία |
|---|---|
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας σχεδιαγράμματος αλουμινίου για το εργαστήριο DY43-01A OD 28MM
| Όνομα Προϊόντος: | Φραγμός καλωδίων κραμάτων αργιλίου βάσεων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Βιομηχανικά |
| Χρήση: | Γρήγορος εύκολος σφιγκτήρας επισκευής σωλήνων σωλήνων |
Αλουμίνιο αποθηκών εμπορευμάτων T4 εκβιομηχάνισης γύρω από το σωλήνα 28mm
| Όνομα προϊόντων: | Νέος αδύνατος σωλήνας κραμάτων αργιλίου εκβιομηχάνισης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | οξείδωση |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Υποβολή σε ανοδική οξείδωση Od28mm Thinckness 1.7mm πλαίσιο αργιλίου αυλακώσεων Τ
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Φραγμός γωνίας αργιλίου/πλαίσιο επιτροπής/βιομηχανικό εξωθημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

