Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ factory workbench flexible pipe tube ] αγώνας 59 προϊόντα.
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Καρακούρι Αλουμινίου Lean Tube Καϊζέν Ρακ
| όνομα: | DY19-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
6005T6 σωλήνας κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος/σωλήνας 2.3mm αλουμινίου πάχος
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
6063-T5 Αλουμινίου κράμα Lean σωλήνα με αμμοσφαιρισμένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Karakuri Kaizen αποθηκευτικό ράφι
| Ονομα: | Ενσωματωμένη συρμάτινη υποδοχή κάρτας |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | αμμοβολή, ματ |
DY28-07A 1.2 Γενικό πλαίσιο 6065-T5 αλουμινένιους αδύναμους σωλήνες για τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Βιομηχανικός αργιλίου κραμάτων σχεδιαγράμματος χονδρικός τετραγωνικός σωλήνας αργιλίου αργιλίου μικρός
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Άμμος που ανατινάζει την εξώθηση Β αργιλίου 2040 συνήθεια αυλακώσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
4080 8080 4040 2040 δομές κτηρίου σχεδιαγράμματος αργιλίου αυλακώσεων Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |

