Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 492 προϊόντα.
Μαύρος εύκαμπτος αδύνατος σωλήνας ντυμένο PE OD 28mm χάλυβα με τα πρότυπα ISO9001
| Υλικό: | Pe+spcc-ωρ. |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | το pe έντυσε εύκαμπτο ο αδύνατος σωλήνας χάλυβα σωλήνων |
| Χρώμα: | μαύρος |
Διαμέτρου 28 mm Χρωματιστή PE / ABS επικαλυμμένη Kaizen Steel Lean Pipe / Tube Για ευέλικτη συναρμολόγηση Worktable
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm Για σύστημα σωλήνων αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
DYJ28-A09D 45° Ενισχυμένα αλληλένδετα αλουμινίου
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-B01D Σύνδεσμος σωλήνα αλουμινίου Lean Pipe Εσωτερικού τύπου περιστροφής
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Ρυθμιζόμενος σύνδεσμος σωλήνα OD19mm Lean 180 μοιρών Εύκαμπτος σύνδεσμος για σύστημα συναρμολόγησης πάγκου εργασίας
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
28MM Lean Pipe Tube PE / ABS Coated Steel Pipe Metal Flexible Tube για εργασιακό πάγκο
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DYE28-LM06 Ειδικό μπλοκ Τ σωλήνα αλουμινίου Lean Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |

