Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipes lean pipe ] αγώνας 592 προϊόντα.
DYJ19-A07 Αξεσουάρ γραμμής συναρμολόγησης σωλήνων αλουμινίου τρίτης γενιάς Αποθήκη Συνδετήρας σωλήνα αλουμινίου 180 μοιρών Εξωτερικού τύπου
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου DYE19-03 Lean Pipe Slider Οριζόντιος Δακτύλιος Τοποθετημένος Slider Σταθερός Τοποθετητής
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Διπλό σωλήνα κινητό περιστρεφόμενο καλωδιωμένο με ψευδάργυρο αλουμινένιο συνδετήρα
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Καρακούρι Αλουμινίου Lean Tube Καϊζέν Ρακ
| όνομα: | DY19-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Εργατικό αλουμινένιο προφίλ με κυλίνδρο ρουλέα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYP43-01 Σφραγίδες πλαστικών σωλήνων Τελικό κάλυμμα για OD 43mm Lean Pipe και Aluminium Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
2026 Ευρείας κυκλοφορίας, βαρέως τύπου, αλουμινένιοι σωλήνες Lean, τροχοί, σύνδεσμοι, πλάκα στερέωσης Premium για αποτελεσματική οργάνωση
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ντυμένος αδύνατος σωλήνας 4M τυποποιημένο μήκος για το αδύνατους ράφι/τον τερματικό σταθμό
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
ABS αδύνατο σωλήνων συνελεύσεων επιστρώματος σύστημα σωλήνων σωλήνων αδύνατο
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας δομών |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |

