Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipes lean pipe ] αγώνας 592 προϊόντα.
28mm ατσάλινο αδύναμο σωλήνα για εργασιακό τραπέζι σωλήνα Worktable
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Διπλό πλευρικό αλουμινένιο σωλήνα DY28-05A 6063 Βιομηχανικό κράμα Lean Tube για το σύστημα Karakuri
| Ονομα: | Σωλήνα Αλουμινίου Διπλής Πλευράς DY28-05A |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Ενίσχυση Αλουμινένιων Σωλήνων Κράματος Lean Tubes DY28-03A για Ράφι Πάγκου Εργασίας Υψηλής Φέρουσας Ικανότητας
| Ονομα: | Ενίσχυση σωλήνων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Υψηλής ποιότητας ατσάλινος χάλυβα 28 mm για το τραπέζι εργασίας και για το τραπέζι εργασίας
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
Αδύνατος σωλήνας Worktable διαδρομής κυλίνδρων για τη μεταβίβαση των εξαρτημάτων
| εφαρμογή: | Αδύνατος σωλήνας Worktable διαδρομής κυλίνδρων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Μεταβίβαση των εξαρτημάτων |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων, ενώσεις |
SPHC 2.3mm ηλεκτροφορητική ένωση τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα πάχους μαύρη του αδύνατου σωλήνα hj-06
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το πάχος 2.3mm σωλήνας μετάλλων ενώνει/ένωση ραφιών σωλήνων για το σύστημα γραφείων γραφείων
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

