Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipes lean pipe ] αγώνας 591 προϊόντα.
Ο εύκαμπτος ντυμένος σωλήνας σωλήνων χάλυβα αδύνατος για συγκεντρώνει τα ράφια αποθήκευσης εργαστηρίων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Αδύνατος τύπος του Manuel Autonatic μεγέθους συνήθειας γραμμών παραγωγής σωλήνων εύκαμπτος
| εφαρμογή: | εύκαμπτη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Λειτουργία: | γραμμή συνελεύσεων και πίνακας εργασίας |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, ζώνη μεταφορέων, επιτροπή |
Αυτοματοποιημένη εύκαμπτη αδύνατη γραμμή παραγωγής με τη διπλή ζώνη μεταφορέων προσώπου
| εφαρμογή: | εύκαμπτη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Λειτουργία: | γραμμή συνελεύσεων και πίνακας εργασίας |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, ζώνη μεταφορέων, επιτροπή |
ντυμένος σωλήνας χάλυβα αντίστασης corrossion pe, αντιστατική σωλήνωση γύρω από τη μορφή
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επιτραπέζιο πάγκο εργασίας ESD με ελαστικό άπαχο σωλήνα για γραμμή βιομηχανικής συναρμολόγησης
| Όνομα: | Αδύνατοι πίνακας εργασίας σωλήνων και πάγκος εργασίας |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| Συσκευασία: | Χρώμα Box& Κλουβί κοντραπλακέ |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατική αδύνατη χωρητικότητα φορτίων μορφής 1000kg κύκλων σωλήνων για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

