Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ high quality industrial aluminum profile ] αγώνας 151 προϊόντα.
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |
Γενική βιομηχανική διάμετρος 43mm σωλήνων σχεδιαγράμματος αλουμινίου υποβολής σε ανοδική οξείδωση φραγμών πλαισίων
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Το εργοστάσιο πωλεί το αργίλιο 6063-T5 σωλήνων thinckness2.0mm length4000mm μεγάλων διαμέτρων σωλήνων αργιλίου
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
6005T6 σωλήνας κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος/σωλήνας 2.3mm αλουμινίου πάχος
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Συνδετήρας σωλήνα διαχωρισμού Lean Tube με αντοχή σε κρούση, αντοχή στην τριβή και σκληρότητα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
Δομές κτηρίου 2020 μορφές 4 αυλακώσεις Β εξώθησης στυπτηριών αυλάκωση
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
DYJ28-A08 Σύνδεσμοι παράλληλης επέκτασης για αμμοκροτήματα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Ράφι συρόμενων ραφιών αποθήκης Ράγα ροής Πλαστικοί τροχοί Ρολλό διαδρόμου Μεταφορέας Φορτίο 50kg
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2023 |
| κατάσταση: | Νέο |

