Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ high quality industrial aluminum profile ] αγώνας 151 προϊόντα.
2040DW Βιομηχανικό Αλουμινένιο Ρουλεμάν Βάσης Ρουλεμάν Σύνδεσης Placon Σύνδεσμος Ρουλεμάν Τροχιάς Σύστημα Μεταφοράς Placon
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2025 |
| Υπόθεση: | Νέο |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Σύνδεσμος σωλήνων αλουμινίου υψηλής ποιότητας για σύστημα υλικοτεχνικών ράφων
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Σύνδεσμος σωλήνων από αλουμίνιο υψηλής ποιότητας για σωλήνα σωλήνων Lean
| Product name: | Aluminium lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Φαρμακείο Προφίλ 4545 Αλουμινίου Μεταξίδησης
| Όνομα προϊόντος: | Προφίλ βιομηχανικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 4545 |
Υψηλής Ποιότητας Ευρωπαϊκών Προτύπων Βιομηχανικά Τετράγωνα Εξωθημένα Προφίλ από Κράμα Αλουμινίου 40x40 για Πάγκους Εργασίας, Τρόλεϊ και Κάρα
| Όνομα προϊόντος: | Προφίλ βιομηχανικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 4040 |
30*60mm Προσαρμοσμένο προφίλ αλουμινίου Προφίλ εκτόξευσης βιομηχανικού κράματος αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Προφίλ βιομηχανικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 3060mm |
Φυσική 6063 εξωθημένη διαδρομή αργιλίου Τ cOem
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Κατασκευαστής των δομικών Τ σχεδιαγραμμάτων μορφών τετραγώνων αυλακώσεων αργιλίου και Τ
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
6063-t5 τετράγωνο γωνίας τοίχων αργιλίου γύρω από το ξύλινο σχεδιάγραμμα αργιλίου εξώθησης συνήθειας σιταριού ραγών αργιλίου μορφής Ι
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

