Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ high quality lean pipe workbench ] αγώνας 110 προϊόντα.
30*30E Προφίλ Αλουμινίου Προφίλ Έκτασης Τ Σλοτ Για Εργασιακό Τόπο
| Επικεφαλής κωδικός: | Πλατεία |
|---|---|
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
Πλαίσιο προφίλ αλουμινίου 30*30H, εξαρτήματα προφίλ αλουμινίου, επεξεργασία πάγκου εργασίας, προσαρμογή
| Επικεφαλής κωδικός: | Πλατεία |
|---|---|
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
4040 σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου T6 για τον πάγκο εργασίας
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
T - Αδύνατος φραγμός υποβολής σε ανοδική οξείδωση πάχους κραμάτων αλουμινίου σωλήνων πλαισίων αυλακώσεων 6005T6 2.3mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ευρωπαϊκό τυποποιημένο σχεδιάγραμμα 4040 αλουμινίου σχεδιάγραμμα αργιλίου αυλακώσεων 8020 3030 2040 Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Υποβολή σε ανοδική οξείδωση Od28mm Thinckness 1.7mm πλαίσιο αργιλίου αυλακώσεων Τ
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Δομές κτηρίου 2020 μορφές 4 αυλακώσεις Β εξώθησης στυπτηριών αυλάκωση
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Φυσική 6063 εξωθημένη διαδρομή αργιλίου Τ cOem
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

