Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe aluminium profile workbench ] αγώνας 78 προϊόντα.
Η συνέλευση έντυσε τον αδύνατο πάγκο εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου σωλήνων για το εργαστήριο
| Όνομα προϊόντων: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
Αδύνατος πάγκος εργασίας αλουμινίου σωλήνων αντιστατικός για το βιομηχανικό εργαστήριο
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | σχεδιάγραμμα αλουμινίου και αδύνατος σωλήνας |
Αντιοξειδωτικό απλό σχέδιο πάγκων εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου δοκιμής/συνελεύσεων
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Προφίλ αλουμινίου |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
Προφίλ σωλήνα 28mm 43mm αλουμινίου κράμα Lean Pipe Για αλουμινίου Lean σωλήνες σύστημα
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
Καθορίζοντας σχεδιάγραμμα 4080 αλουμινίου πορπών T3 πλακών στερέωσης για την καθορίζοντας επιτραπέζια επιτροπή
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Παράλληλη σύνδεση B DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Συνδέσεις σωλήνων Lean Tube
| Ονομασία προϊόντος: | Παράλληλη σύνδεση Β DYJ28-A12 Σύνδεσμος σωλήνων από κράμα Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Συ |
|---|---|
| Υλικό: | 6065T6 |
| Χρώμα: | ασημένιο |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |

