Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe joint rack ] αγώνας 387 προϊόντα.
DY-32 Καθίσμα στερέωσης ηλεκτρικού όπλου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Καθίσμα στερεοποίησης ηλεκτρικού όπλου |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
T - Αδύνατος φραγμός υποβολής σε ανοδική οξείδωση πάχους κραμάτων αλουμινίου σωλήνων πλαισίων αυλακώσεων 6005T6 2.3mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
Γωνιακός σύνδεσμος/Σύνδεσμος γωνίας εξώθησης αλουμινίου
| Υλικό: | Ψευδάργυρος |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
Wholesale 4080mm 4590mm Aluminum Angle Corner Joint Connector 90 Degrees Angle Bracket for 4080 4590 Series Aluminum Profile
| Υλικό: | Αλλού |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
135 Degree Angle Aluminum Corner Brackets Profile Corner Joint Connectors for 2020 3030 4040 Aluminum Profile
| Υλικό: | Αλ-συναρμολόγημα |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
Υλικό 4000mm διαδρομής κυλίνδρων ροής αργιλίου τυποποιημένο μήκος για το γλιστρώντας σύστημα ραφιών
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Βάρος: | 1140g/m |
| Υλικό: | 6005T6+PP |
Άσπρο χρώματος συρόμενων πορτών υλικό πλαισίων χάλυβα κυλίνδρων γαλβανισμένο ρόδες
| Χρώμα κυλίνδρων: | Άσπρος |
|---|---|
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
| μέταλλο του πλαισίου: | Χάλυβας |
Το PE/τα ABS κυλά τη βιομηχανική διαδρομή 4000mm κυλίνδρων Placon μήκος για τη ράγα ροής βαρύτητας
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Τυποποιημένο μήκος: | 4000mm |
| μέγεθος του κυλίνδρου: | φ45mm*55mm |
Τύπος ISO9001 Certifcation επέκτασης υλικού μετάλλων φύλλων συστημάτων ραφιών σωλήνων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
DY-09 Μεταλλικό σταθερό μεγάλο πόδι
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Μεγάλο λαστιχένιο πόδι |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |

