Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe rack connector ] αγώνας 388 προϊόντα.
Καυτή πώληση Μεταλλικός συνδετήρας σωλήνων συνδυασμού με επικάλυψη
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | DIYA |
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-12 |
DYJ28-B03 Σύνδεση Υλικού Αλουμινίου Lean Tube 135 ° Εσωτερική Άρθρωση Βραχίονας Στήριξης Σωλήνα Αλουμινίου Στοιχείο Στερέωσης
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου DYE19-03 Lean Pipe Slider Οριζόντιος Δακτύλιος Τοποθετημένος Slider Σταθερός Τοποθετητής
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-02A Τ-σχήμα αλουμινίου σωλήνα κράμα Lean σωλήνα 6063 υλικό για την τοποθέτηση και την τοποθέτηση κατώτατα κυψέλες
| Ονομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYP43-01 Σφραγίδες πλαστικών σωλήνων Τελικό κάλυμμα για OD 43mm Lean Pipe και Aluminium Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Σύνδεσμος σύνδεσης αλουμινίου για σύνδεση αλουμινίου 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DYJ28-A11 Αλουμινίου Lean Pipe Joint Double Hole Function Accessories Range πλήρης
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-A20 Ελαφρύ Ασημένιο Αλουμινίου Lean Pipe Joint Streamline Συγκρότηση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |

