Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe rack connector ] αγώνας 388 προϊόντα.
Τρίτη γενιά T slot frame διάφορα είδη σωλήνων αλουμινίου αδύναμο σωλήνα
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DY28-07A 1.2 Γενικό πλαίσιο 6065-T5 αλουμινένιους αδύναμους σωλήνες για τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
DY28-06A Γενικά σωλήνες διπλού πλαισίου από αλουμίνιο
| Ονομασία: | διπλό γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
Ο σφιγκτήρας σωλήνων διαδρομής κυλίνδρων ενώνει 28mm για τον αδύνατο συνδετήρα συσκευών σωλήνων γλιστρώντας
| Εφαρμογή: | διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Τ τεντωματικό πλαίσιο διαφορετικών τύπων σωλήνων 6063-T5 αλουμινίου αδύναμους σωλήνες
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
DY-41 Σύνδεσμος υψηλής διαφάνειας
| Υλικό: | CS |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Επικοινωνία χαμηλής διαφάνειας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-03 Πλαστική κάλυψη ποδιών
| Υλικό: | πλαστικό ((PP) |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | πλαστικό κάλυμμα ποδιών |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |

