Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean product main structure tubes ] αγώνας 38 προϊόντα.
Σκουριάς εύκαμπτη δομή μορφής κύκλων σωλήνων χάλυβα απόδειξης ντυμένη πλαστικό για τον πίνακα γραφείων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντισκωρικό μαύρο χρώμα στάσεων βάσεων σωλήνων PVC για τον αδύνατο διοικητικό πίνακα
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ένδυση - που αντιστέκεται στο χρώμα βάσεων σωλήνων μετάλλων φωτεινό για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων σωλήνων
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Κεκλιμένος Sandblasted σωλήνας 530g κραμάτων αργιλίου - εύκολο σχέδιο βάρους 1200g
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Βιομηχανική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα φραγμός με τη συμπεριφορά Grider
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Το μπλε PE έντυσε το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ τυποποιημένο μήκος 4000mm σωλήνων χάλυβα για το σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Προσαρμοσμένη εξωτερική διάμετρος 28mm χρωματισμένος Buffing σωλήνας
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αντι ντυμένος πλαστικό σωλήνας Corrossion, παχύς σωλήνας χάλυβα PE τοίχων για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

