Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube fittings ] αγώνας 145 προϊόντα.
Έγχρωμοι σωλήνες Lean με επίστρωση PE / Σωλήνες Lean
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία/Εργασιακό πάγκο/Τρολεϊβικό/Σταβείο ροής |
Μεταλλικά σωλήνες σύνδεσης Lean Tube σωλήνες σύνδεσης για 28mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC για το σύστημα Lean Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
Ελαστικός σωλήνας σύνδεσης Επικαλυμμένος με μέταλλο
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
στρογγυλό αδύναμο σωλήνα
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
| Τεχνική: | άνευ ραφής συγκόλληση |
DYZ28-Z05 Κατασκευαστής της Τρίτης Γενιάς Συνδέσμων Σωλήνων Εξαρτημάτων Lean Tube Μονοκόμματη Σύνδεση Αλουμινίου Λειτουργική Άρθρωση
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου DYE19-03 Lean Pipe Slider Οριζόντιος Δακτύλιος Τοποθετημένος Slider Σταθερός Τοποθετητής
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
HJ-10 εργοστάσιο ειδικευμένο προσαρμογή σωλήνα Lean σωλήνα σύνδεσμος μετάλλου μονό μεταλλικό σύνδεσμο για σωλήνα ράκ
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο |
| Σύνδεση: | συγκόλληση |

