Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube fittings ] αγώνας 145 προϊόντα.
Αδύνατη μορφή 28mm κύκλων σωλήνων ραφιών Worshop πιστοποίηση διαμέτρων ISO9001
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
συνδετήρας σωλήνων 28mm αδύνατος για την εγκατάσταση της αντιολισθητικής θέσης μετάλλων και του τροχίσκου βιδών
| Όνομα προϊόντων: | βάση ποδιών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Σταθερό ένα κομμάτι πόδι |
| Υλικό: | PP |
Το αντιστατικό αδύνατο κρύο συνδετήρων σωλήνων ένωσε στενά τον τοίχο 2.0mm πυκνά για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| όνομα: | Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
| Τοίχος πυκνά: | 0.82.0mm |
Μαύρο αντιστατικό αδύνατο προσαρμοσμένο συνδετήρας μέγεθος σωλήνων για το σωλήνα Worktable
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | Μετάλλων |
| Μέγεθος: | Πελάτες |
DY28-04A Βιομηχανικά ρυθμιζόμενα αλουμινένια υλικά υλικού σωλήνων διαφόρων τύπων
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 8-14 ημέρες |
| Χρώμα: | Χρυσόλευκο |
33g διαγώνια σύνδεση τοποθετήσεων σωληνώσεων αλουμινίου του TW αδύνατη
| Τύπος: | ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
DY43-02A Αλουμινένιο κράμα T Slot Frame Pipe Διαφορετικοί τύποι Εφοδιασμός σωλήνων
| Τεχνικές: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | "Τ"Στρώμα σχισμής |
Αντιστατική ενωμένη στενά ISO9001 σωλήνων μετάλλων αδύνατη κρύο πιστοποίηση συνδετήρων
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| πομπή: | Κρύο που ενώνεται στενά |
Ελαφριά αδύνατη επιφάνεια ανατίναξης άμμου συνδετήρων σωλήνων για την παραγωγή αποθηκών εμπορευμάτων
| Τύπος: | Γενικός συνδετήρας Doubel |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | άμμος αμμοβολής |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων μετάλλων, κρύος ενωμένος στενά σφιγκτήρας υποστήριξης σωλήνων αντιοξειδωτικός
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |

