Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 557 προϊόντα.
DYJ28-A13 Aluminum Lean Pipe Joint Double Hole Function Accessories Manufacturers Direct Sales Range Complete
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m |
28mm Ανθεκτικό στη διάβρωση αλουμινίου σωλήνα σύνδεση με εύκολη εγκατάσταση για βιομηχανικά σωλήνες
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σύνδεσμος σωλήνα αλουμινίου μεγέθους 28mm με θηλυκή και αρσενική σύνδεση για βιομηχανική χρήση
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Πολυ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα χρώματος ντυμένη πλαστικό γύρω από τη μορφή για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματικός ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντιδιαβρωτικό όμορφο Apparence χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Καυτή πώληση Μεταλλικός συνδετήρας σωλήνων συνδυασμού με επικάλυψη
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | DIYA |
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-12 |
Σύνδεσμος παράλληλος αλουμινίου για σωλήνα αλουμινίου Od 28mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Παράλληλος φορέας OD28mm Αλουμινίου Lean Pipe Connector
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

