Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ outer type lean pipe connector ] αγώνας 56 προϊόντα.
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Hj-4 ηλεκτροφόρηση ένωση 180 βαθμού και οι δύο άκρες για την αδύνατη σύνδεση σωλήνων
| χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Βιομηχανικό υλικό διαδρομής κυλίνδρων κραμάτων ραγών ροής για τη μεταφορά ραφιών αποθήκευσης
| Χρώμα κυλίνδρων: | Άσπρος |
|---|---|
| Όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
| μέταλλο του πλαισίου: | Χάλυβας |

