Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe rack lean tube connector ] αγώνας 364 προϊόντα.
Μεταλλικά εξαρτήματα για συστήματα ράφους σωλήνων
| Υλικό: | Συσκευές από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | HJ-5 |
| Μάρκα: | DIYA |
DY-01 Τερματικό καπάκι για σωλήνες Lean Pipe πάχους 0.8-1.2mm
| Material: | plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct name: | endcap of lean pipe |
| Application: | Industry |
DY-02 Ακροφύσιο από ανοξείδωτο χάλυβα για σωλήνες Lean Pipe
| Υλικό: | πλαστικό ((PP) |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | άκρο σωλήνα lean pipe |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
H-1 σύνδεσμος σωλήνα ακατέργαστων 2.3mm SPHC Μαύρη ένωση ηλεκτροφορήσεως
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
Σύνδεσμος σωλήνα H-1 Lean 2.3mm με επιχρωμίωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
H-1A σύνδεσμος σωλήνων 2,3mm SPHC Μαύρο αρθρό ηλεκτροφορέσεως
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
Σύνδεσμος Lean Pipe H-1A 2.3mm με Επιχρωμίωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
Συνδετήρας σωλήνων H-10 Μία μονάδα Μαύρη αρθρή ηλεκτροφορέσεως
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
Επιχρωμίωση H-10 Σύνδεσμος Σωλήνα Lean
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
Σύνδεσμος σωλήνα DIYA H-12 Lean με επιχρωμίωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |

