Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe rack lean tube connector ] αγώνας 364 προϊόντα.
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
33g διαγώνια σύνδεση τοποθετήσεων σωληνώσεων αλουμινίου του TW αδύνατη
| Τύπος: | ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
DYJ28-A08 Σύνδεσμοι παράλληλης επέκτασης για αμμοκροτήματα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-B01S Σύνδεσμος Αλουμινίου Σωλήνα, Σύνδεσμος Σωλήνα Αλουμινίου Εφαρμογή σε Εργαστήρια και Εργοστάσια
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
DYE28-01 Βάση Στήριξης Τροχού Καστοριού Βραχίονας Στήριξης Τροχού για Σύστημα Lean Rack
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYJ19-A09D 45° Διπλό Σύνδεσμος Σωλήνων Πλευράς Αλουμινίου Συνδετήρας Lean Pipe OD19 mm Βιομηχανική Ασφάλεια Σταθερό Βραχίονα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
HJ-5 Εναρμόδιο σωλήνα μετασχηματισμού Λογιστική Πλατεία αγκώνου Συνδετήρας σωλήνα μέταλλο υλικό Πλατεία σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DYE28-07 OD 28mm Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Διπλού Σωλήνα Κινητός Σύνδεσμος Σύνδεσμος Άρθρωσης Για Πάγκο Εργασίας
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Connection: | female and male |

