Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean pipe ] αγώνας 400 προϊόντα.
Στρογγυλή αδύνατη αντιστατική εύκολη εγκατάσταση δομών σωλήνων σταθερή για τον εξοπλισμό χειρισμού
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DYJ28-A18 Στρογγυλή Κεφαλή Σύνδεσμος για Σωλήνα Αλουμινίου 28mm
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
OD 28mm χρωματιστή PE επικαλυμμένο χάλυβα Lean σωλήνα / σωλήνα για ευέλικτη συναρμολόγηση worktable
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Βιομηχανικό γενικό αλουμίνιο κοινό DY28-01A σωλήνων πλαισίων αδύνατο
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλάδα |
| Αριθμό μοντέλου: | DY28-01A |
28mm Στρογγυλό / τετραγωνικό Lean Tube Αλουμινίου Σύνθεσης Lean Pipe Joint Αυτοματοποιημένο Σύστημα Συνδυασμού
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | επιχρωμίωση |
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
αδύνατος σωλήνας αργιλίου 28mm σύνθετος δομικός για το σύστημα σωλήνων
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
| Δάχος: | 0.8 - 2 χιλ. |
DY28-04A Βιομηχανικά ρυθμιζόμενα αλουμινένια υλικά υλικού σωλήνων διαφόρων τύπων
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 8-14 ημέρες |
| Χρώμα: | Χρυσόλευκο |
Αλουμινίου κράμα Lean Tube Προσαρμόσιμο στρογγυλό αλουμινίου σωλήνα για σύστημα ράφους
| Σειρά 6000: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
Αδύνατοι σωλήνας/σωλήνας αργιλίου πάγκων εργασίας πάχος τοίχων 1.2mm - 2.0mm DY28-06A
| Σχήμα: | Τετράγωνο/κύκλος |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένα, 4000mm ανά κομμάτι, μπορούν να προσαρμοστούν |
| Θερμότητα: | Τ3 - Τ8 |
Δυνατή δομή αλουμινίου προφίλ σωλήνα για ράκα και σύστημα Karakuri
| Τόπος καταγωγής: | zhejiang Κίνα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 12-15 ημέρες |
| Σχήμα: | Γύρω |

