Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean pipe ] αγώνας 400 προϊόντα.
Γύρω από ντυμένος σωλήνας χάλυβα, ντυμένο πολυαιθυλένιο ρυθμισμένο σωλήνας μέγεθος χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Πολυ στιλπνή επιφάνεια σωλήνων χάλυβα χρώματος ντυμένη πλαστικό γύρω από τη μορφή για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ζωηρόχρωμος ντυμένος πλαστικό σωλήνας χάλυβα, cold-rolled σωλήνας χάλυβα PE επιφάνεια
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό Handpush Tote καροτσάκι σωλήνων κάρρων άσπρο αδύνατο
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Χρήση: | εργαστήριο, λογιστικό |
| Διάμετρος του σωλήνα: | 28mm |
Στρογγυλό τμήμα κινούμενο τραπέζι εργασίας για άπαχα προϊόντα και τραπέζι εργασίας
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
Δομικός αντιστατικός σωλήνας, στρογγυλός ντυμένος pe σωλήνας μορφής φιλικός προς το περιβάλλον
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ο αδύνατος σωλήνας αντι Corrossion έντυσε την άσπρη/κίτρινη σταθερή δομή χρώματος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Custom Zinc Plated Carbon Steel M8 Round Hexagon Flat Flange Nut
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
Δομική PE χάλυβα σωλήνων μπλε εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |

