Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean tube ] αγώνας 341 προϊόντα.
Αδύνατη επιχρωμιωμένη σωλήνας μετάλλων σωληνώσεων αντίσταση διάβρωσης χρώματος τοποθετήσεων φωτεινή
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατο χρώμα συνήθειας ενώσεων συνδετήρων σωλήνων μετάλλων για τη γραμμή παραγωγής εργοστασίων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Ανακυκλώνοντας συνδετήρες σωλήνων χάλυβα, αδύνατο επίστρωμα χρωμίου ενώσεων σωλήνων μετάλλων σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
4 φάσης αδύνατη πιστοποίηση κλειδαριών/πορπών ISO9001 μετάλλων σωλήνων γαλβανισμένη συνδετήρας
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Φωτεινό ντυμένο γερό σχέδιο αντίστασης διάβρωσης συνδετήρων σωλήνων χρωμίου αδύνατο
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αντιστατική ESD αδύνατη σωλήνων γκρίζα εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Ζωηρόχρωμο ντυμένο αδύνατο μέγεθος πελατών σωλήνων αντιστατικό για τον πίνακα εργαστηρίων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Στρογγυλός αδύνατος αντιστατικός σωλήνας, ντυμένος πλαστικό σωλήνας με όμορφο Apparence
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

