Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ sliding flow roller track ] αγώνας 75 προϊόντα.
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Σωλήνων κοινή διαδρομή κοινά 40 * 50 * 16mm κυλίνδρων υλικού διαδρομής συστημάτων γλιστρώντας
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 40*50*16mm |
Γλιστρώντας συνδετήρες μετάλλων φύλλων διαδρομής υλικού/κυλίνδρων διαδρομής συστημάτων ραφιών
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 40*50*16mm |
Ανθεκτικά επίπεδα ABS/σύστημα διαδρομής κυλίνδρων PP για το ράφι ροής σωλήνων 1140g/M βάρος
| Υλικό: | 6005T6+PP |
|---|---|
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
| Βάρος: | 1140g/m |
Γαλβανισμένοι συνδετήρες μετάλλων φύλλων, αντιοξειδωτικό γλιστρώντας υλικό διαδρομής
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γλιστρώντας υλικό διαδρομής κυλίνδρων πιστοποίηση τύπων ISO9001 επέκτασης 4135/3022 μέγεθος
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Το βιομηχανικό υλικό διαδρομής μετάλλων γλιστρώντας πυρίμαχο για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Συγκεντρώστε γαλβανισμένες τις γραμμή ράγες μεταφορέων ροδών σαλαχιών αντιδιαβρωτικές
| διαδρομή κυλίνδρων: | κύλινδρος διαδρομής για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτιά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 μέτρα την εβδομάδα |
Μέγεθος συνήθειας υλικού διαδρομής κυλίνδρων ενώσεων Galvinized για τη βιομηχανική αποθήκευση
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Το αναμιγμένο υλικό διαδρομής κυλίνδρων 4 μέτρα μήκους αντιδιαβρωτικού για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

