Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ tube connectors for lean pipe ] αγώνας 413 προϊόντα.
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου για τη σύνδεση της ανατίναξης οξείδωσης σωλήνων 28mm
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 45° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ηλεκτροφορέζα HJ-1 Μαύρος σύνδεσμος για σωλήνα 28 mm
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | DY128 joints for od28mm lean tube |
| Αριθμό μοντέλου: | αρθρώσεις για αδύναμους σωλήνες od28mm |
Φαρμακευτική προμήθεια HJ-17 SPHC συνδετήρα κοινή για Lean Pipe / ευέλικτο σωλήνα / Lean Tube
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
DY-04 Μεγάλο ελαστικό πόδι για σωλήνες σωλήνων
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Μεγάλο λαστιχένιο πόδι |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-05 Μικρό λαστιχένιο πέλμα για σωλήνες Lean Pipe
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | μικρό λαστιχένιο ποδαράκι |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-06 Αντιαλίστικο πόδι για σωλήνες υαλοπίνακας
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | αντιολισθητικό πέλμα |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
HJ-18 Carbon Steel Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint για 28 χιλιοστών Lean Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
HJ-3 OD28mm μαύρο αδύναμο σωλήνα σύνδεσμος και μεταλλικές αρθρώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Οργανωτής κατασκευής |
Δύναμος καθοδήγησης DY-33 για σωλήνες ακατέργαστων σωλήνων
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Κάτοχος ετικέτας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |

