Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 474 προϊόντα.
Μακριά ζωή υπηρεσιών συνδετήρων σφιγκτηρών σωλήνων ανακύκλωσης μετάλλων για το αδύνατο καροτσάκι σωλήνων
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
στρογγυλό αδύναμο σωλήνα
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
| Τεχνική: | άνευ ραφής συγκόλληση |
ο αδύνατος σωλήνας αλουμινίου σωλήνων διαμέτρων 28MM cold-rolled το πάχος 0,8 - 2.0mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
OD 28mm γαλβανισμένος σωλήνας 4000mm χάλυβα μήκος για τον αδύνατο εξοπλισμό εργοστασίων
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανιζε Pipe χάλυβα |
| Μέγεθος: | O.D 28mm |
ADC12 κοινός ευθύς αδύνατος συνδετήρας OD 28mm πάχος 1.7mm σωλήνων
| Τύπος: | ευθύς συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου για τη σύνδεση της ανατίναξης οξείδωσης σωλήνων 28mm
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 45° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Υψηλής ποιότητας μεταλλικά συστατικά σωλήνων σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Μείωση |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Εναρμόδιο σωληνώματος για σταυροειδή δομή συστήματος ράφους σωλήνων 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
SUS βιομηχανικό στρογγυλό σχεδιάγραμμα OD 28mm σωλήνων αλουμινίου αδύνατο για το βιομηχανικό ράφι
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

