Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 471 προϊόντα.
H-14 Μαύρη Ηλεκτροφορέζα Συνδετήρα για 28mm 28mm Lean Pipe
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
Ηλεκτρονικός συνδετήρας σωλήνων H-13 28mm για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
HJ-3 Σύνδεσμος μεταλλικού σωλήνα επιχρωμιωμένου για σωλήνα Lean OD 28mm Σύστημα Αποθήκης Modular
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 264g |
OD 28mm Lean Pipe με σύνδεσμο Flexible Pipe Lean Tube
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
HJ-5 μαύρος ηλεκτροφορέζας 28mm αδύναμος σωλήνας σύνδεσμος
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-5 |
| Μάρκα: | DIYA |
Πλαστικό κλιπ επιφάνειας εργασίας για σωλήνα OD 28mm Lean και σανίδα στήριξης γραμμής παραγωγής
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
OD 28mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Αλουμινίου Στρογγυλό σωλήνα Μεταλλικό πλέγμα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
DYE28-2817 Ατσάλινος Σωλήνας Αλουμινίου Εξωτερικής Διαμέτρου 28mm Γωνιακή Σύνδεση Lean Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Connection: | female and male |
ΟΔ 28 mm Lean Pipe λειτουργικά εξαρτήματα Ειδική μάντηλα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |

