Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 471 προϊόντα.
Σύνδεσμος σωλήνα H-13 Chrome Plating Lean / Εξάρτημα σωλήνα Lean 28mm
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
28MM Lean Pipe Tube PE / ABS Coated Steel Pipe Metal Flexible Tube για εργασιακό πάγκο
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Διαμέτρου 28 mm Χρωματιστή PE / ABS επικαλυμμένη Kaizen Steel Lean Pipe / Tube Για ευέλικτη συναρμολόγηση Worktable
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Κατασκευαστής PE στρωμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλός σωλήνας |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
Σφιγκτήρας Lean Pipe για Lean/Επικαλυμμένο Σωλήνα OD 28 mm
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Κλείδωμα άπαχου σωλήνα |
Συσκευές προσαρμογής σωλήνων από αλουμίνιο για σύνδεσμο σωλήνων 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Σύνδεσμος σύνδεσης αλουμινίου για σύνδεση αλουμινίου 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DYE28-07 OD 28mm Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Διπλού Σωλήνα Κινητός Σύνδεσμος Σύνδεσμος Άρθρωσης Για Πάγκο Εργασίας
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Connection: | female and male |

