Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 474 προϊόντα.
Στερεώστε τον αδύνατο σίδηρο συνδετήρων σωλήνων ύφους και το υλικό μαύρο CE χρώματος μετάλλων
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αντιστροφέας αλουμινίου 28mm ανθεκτικός στη διάβρωση για εύκολη εγκατάσταση σε σφιγκτήρα επισκευής σωλήνων Lean Tube
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Αδύνατος ντυμένος pe σωλήνας χάλυβα συνδέσμων Od28mm για τα συστήματα ραφιών
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Hj-4 ηλεκτροφόρηση ένωση 180 βαθμού και οι δύο άκρες για την αδύνατη σύνδεση σωλήνων
| χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων που ανακυκλώνει τη διάμετρο 28mm για το σύστημα γραφείων γραφείων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
28 mm ανθεκτικό στη διάβρωση γροουφικό κυλιστήρα για εύκολη εγκατάσταση σε σωλήνα αλουμινίου
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Στρογγυλός αδύνατος αντιστατικός σωλήνας, ντυμένος πλαστικό σωλήνας με όμορφο Apparence
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Καμία ρύπανσης ντυμένη πλαστικό χάλυβα στιλπνή επιφάνεια δομών σωλήνων εύκαμπτη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιοξειδωτικός αδύνατος συνδετήρας 1.0mm πάχος 2 σωλήνων φάση για τα διάφορα συστήματα σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το αδύνατο πλαστικό έντυσε σωλήνα χάλυβα 0.8mm τον παχύ χωρίς συγκόλληση για το ράφι αποθήκευσης
| Πάχος: | 0.8 - 2,0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 27.8 - 28 χιλ. |

