Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm tube joint connector ] αγώνας 215 προϊόντα.
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Ηλεκτροφορέζα HJ-1 Μαύρος σύνδεσμος για σωλήνα 28 mm
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | DY128 joints for od28mm lean tube |
| Αριθμό μοντέλου: | αρθρώσεις για αδύναμους σωλήνες od28mm |
Το κράμα αλουμινίου Acd 12 αδύνατη επιφάνεια αμμόστρωσης κομματιού συνδετήρων σωλήνων τελειώνει
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Μικρός εσωτερικός τύπων 90° αλουμινίου συνδετήρας σωλήνων κραμάτων ADC12 αδύνατος για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Εσωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου για τη σύνδεση της ανατίναξης οξείδωσης σωλήνων 28mm
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 45° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
H-14 Μαύρη Ηλεκτροφορέζα Συνδετήρα για 28mm 28mm Lean Pipe
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
DYE28-07 OD 28mm Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Διπλού Σωλήνα Κινητός Σύνδεσμος Σύνδεσμος Άρθρωσης Για Πάγκο Εργασίας
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Connection: | female and male |
DYJ28-A01 OD28 Αλουμινίου Lean Tube Profile Pipe Connecting Accessory industrial
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |

