Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium lean pipe joint ] αγώνας 76 προϊόντα.
DYJ28-A18 Στρογγυλή Κεφαλή Σύνδεσμος για Σωλήνα Αλουμινίου 28mm
| Υλικό: | ADC12 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμμοθκία |
DYJ28-B01D Πολλαπλές αρθρώσεις εσωτερικού τύπου σωλήνων περιστροφής
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-B01 Συνδετήρας κοινού νέας γενιάς βιομηχανικού προφίλ
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Αδύνατος πάγκος εργασίας αλουμινίου σωλήνων αντιστατικός για το βιομηχανικό εργαστήριο
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | σχεδιάγραμμα αλουμινίου και αδύνατος σωλήνας |
Υψηλής ποιότητας αλουμινένιο συνδετήρα για σωλήνα 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DYJ28-B04 Σύνδεσμος σωλήνων από αλουμίνιο Σύνδεσμος από κράμα αλουμινίου για σωλήνες και σύστημα συνδέσεων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
73g αδύνατη ένωση συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ακρίβειας για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Παράλληλος κάτοχος |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |

