Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium lean pipe joint ] αγώνας 76 προϊόντα.
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα Thinckness 2.3mm/αλουμίνιο γύρω από το φραγμό για τη συγκέντρωση του πάγκου εργασίας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Ενισχύστε τον αδύνατο σωλήνα εξώθησης φραγμών σωλήνων με το υλικό 4000mm μήκος αλουμινίου
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Ανωδικοποιητικό σωλήνα αλουμινίου OD19mm για συναρμολόγηση συστήματος ράφους σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ζωηρόχρωμος αδύνατος ντυμένος PE σωλήνας σωλήνων 0,8 - 2.0mm Thinckness που συνδέεται με τις ενώσεις
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας σχεδιαγράμματος αλουμινίου για το εργαστήριο DY43-01A OD 28MM
| Όνομα Προϊόντος: | Φραγμός καλωδίων κραμάτων αργιλίου βάσεων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Βιομηχανικά |
| Χρήση: | Γρήγορος εύκολος σφιγκτήρας επισκευής σωλήνων σωλήνων |
Ανθεκτικά επίπεδα ABS/σύστημα διαδρομής κυλίνδρων PP για το ράφι ροής σωλήνων 1140g/M βάρος
| Υλικό: | 6005T6+PP |
|---|---|
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
| Βάρος: | 1140g/m |
Υλικό σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων μετάλλων, ενώσεις τοποθετήσεων σωληνώσεων για τη διαδρομή κυλίνδρων
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
Αδύνατη αντοχή επιτραπέζιας καθαρή επιφάνειας εργασίας σωλήνων ESD εργαστηρίων Eco - φιλικό
| Υλικό: | αδύνατο σχεδιάγραμμα σωλήνων ή αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος και ύφος: | Απαιτήσεις πελατών |
| Λειτουργία: | πίνακας ή πάγκος εργασίας εργασίας |

