Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy pipe rack system ] αγώνας 310 προϊόντα.
73g αδύνατη ένωση συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ακρίβειας για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Παράλληλος κάτοχος |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Παράλληλος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου πάγκων εργασίας για τον αδύνατο σωλήνα αλουμινίου
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Συνδετήρες σωλήνων μετάλλων αμμόστρωσης/ένωση ραφιών σωλήνων κραμάτων αλουμινίου ADC12
| Τύπος: | Εσωτερικός τύπος 180° ελεύθερων συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Άμμος που ανατινάζει τον αδύνατο συνδετήρα σωλήνων αργιλίου για το σύστημα ραφιών σωλήνων συνελεύσεων
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ανοδική διάμετρος 43mm σωλήνας 6063 σωλήνων κραμάτων αλουμινίου οξείδωσης αλουμινίου τ-αυλακώσεων - T5
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Σύστημα διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων 4 μέτρο
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
OD 28mm ντυμένος πλαστικό αδύνατος σωλήνας γύρω από τη μορφή για το μπεζ χρώμα ραφιών σωλήνων
| Ομάδα βαθμού: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.8 - 2,0 χιλ. |
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
6063-T5 Αλουμινίου με άμμο και μήκος 4m για συστήματα σωλήνων
| Ονομα: | Αλουμίνιο που μπλοκάρει |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |

