Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy pipe rack system ] αγώνας 310 προϊόντα.
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |
Ντυμένος PE FIFO αποθήκευσης ραφιών κίτρινος αδύνατος βασανισμός κυλίνδρων παλετών σωλήνων βαρέων καθηκόντων
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 28mm |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, διαδρομή κυλίνδρων |
Το υλικό διαδρομής κυλίνδρων Galvinized μετάλλων ενώνει το κίτρινο χρώμα για το σύστημα ραφιών σωλήνων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Τυποποιημένο στερεοδευτήρα ποιότητας Karakuri Pipe Rack OD28 Σύνδεσμος προφίλ σωλήνων αλουμινίου
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Ονομα: | DY28-02B Σωλήνα αλουμινίου με συνδυασμό σχήματος Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
ΟΔ 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe για το Lean Racking System Γραμμή παραγωγής Καρακούρι
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σύνδεσμοι σωλήνων από αλουμίνιο, σωλήνες παράλληλοι 19 mm, συστοιχίες συσσωρευτών, βιομηχανικά εξαρτήματα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Διπλό πλευρικό αλουμινένιο σωλήνα DY28-05A 6063 Βιομηχανικό κράμα Lean Tube για το σύστημα Karakuri
| Ονομα: | Σωλήνα Αλουμινίου Διπλής Πλευράς DY28-05A |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |

