Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum lean pipe for shelving ] αγώνας 63 προϊόντα.
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Προφίλ σωλήνα 28mm 43mm αλουμινίου κράμα Lean Pipe Για αλουμινίου Lean σωλήνες σύστημα
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
Εργαστήριο αντιστατικό τροχόσπιτο αδύναμων σωλήνων σύνθετων σωλήνων ράφια συλλογής καροτσάκι
| Χρήση: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
| Τροχός: | Τετρακίνητο |
HJ-6 Μαύρο Lean Pipe Metal Joint για ελαφρύ βάρος σε ράφια
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
Q195 γαλβανισμένος ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα ζωηρόχρωμος για το σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
υλικό διαδρομής κυλίνδρων 28mm που γλιστρά την αδύνατη συσκευή ενώσεων σφιγκτηρών σωλήνων
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | Μαύροι άσπρος και κίτρινος |
HJ-17 28mm σύνδεσμος σωλήνα για τη σύνδεση εδάφους
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-17 |
|---|---|
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
ISO9001 1.7mm τυποποιημένος σωλήνας κραμάτων αργιλίου ΜΒ για το σύστημα κυλίνδρων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Ένδυση - που αντιστέκεται στο χρώμα βάσεων σωλήνων μετάλλων φωτεινό για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων σωλήνων
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Κεκλιμένος Sandblasted σωλήνας 530g κραμάτων αργιλίου - εύκολο σχέδιο βάρους 1200g
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |

