Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum workbench rack lean pipe ] αγώνας 103 προϊόντα.
Η συνέλευση έντυσε τον αδύνατο πάγκο εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου σωλήνων για το εργαστήριο
| Όνομα προϊόντων: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Καρακούρι Αλουμινίου Lean Tube Καϊζέν Ρακ
| όνομα: | DY19-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
6063-T5 Αλουμινίου κράμα Lean σωλήνα με αμμοσφαιρισμένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Karakuri Kaizen αποθηκευτικό ράφι
| Ονομα: | Ενσωματωμένη συρμάτινη υποδοχή κάρτας |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | αμμοβολή, ματ |
Ρολέρ Waveform Bar Αλουμινίου Lean Pipe Karakuri Kaizen Συρτάρι Αποθήκευσης
| Ονομα: | Ράβδος κυματομορφής κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο Λεπτό Σωλήνα Karakuri Kaizen Ροδάκι Κυκλική Ράβδος
| Ονομα: | Κυκλική ράβδος κυλίνδρου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αδιάβροχο / συγκολλημένο ατσάλινο σωλήνα 28 mm για το τραπέζι εργασίας
| Τύπος: | Χωρίς συγκόλληση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
| Αξία: | 600 σειρές |
DY28-07A 1.2 Γενικό πλαίσιο 6065-T5 αλουμινένιους αδύναμους σωλήνες για τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Πολλαπλές αρθρώσεις Εξωτερικός συνδετήρας σωλήνων από κράμα αλουμινίου τύπου DYJ28-A01
| Υλικό: | 6065T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Αμμόστρωση |

