Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum workbench rack lean pipe ] αγώνας 103 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Φυσική 6063 εξωθημένη διαδρομή αργιλίου Τ cOem
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
6063-t5 τετραγωνικό σχεδιάγραμμα αργιλίου προϊόντων τμημάτων αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατος συνδετήρας hj-6 σωλήνων σωστής γωνίας μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 2.3mm γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Hj-4 ηλεκτροφόρηση ένωση 180 βαθμού και οι δύο άκρες για την αδύνατη σύνδεση σωλήνων
| χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
DYP43-12 Προϊόντα υλικού σωλήνων από αλουμίνιο Φρέμα υποστήριξης PP Συνδέτης ποδιών για πάγκο εργασίας
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Το αδύνατο πλαστικό έντυσε σωλήνα χάλυβα 0.8mm τον παχύ χωρίς συγκόλληση για το ράφι αποθήκευσης
| Πάχος: | 0.8 - 2,0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 27.8 - 28 χιλ. |

