Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ black lean pipe joint ] αγώνας 175 προϊόντα.
Το μικρό μέγεθος ανέμιξε τους συνδετήρες μετάλλων φύλλων μεταξύ της διαδρομής κυλίνδρων και του αδύνατου σωλήνα
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Τεχνολογικά συστήματα υδραυλικών συστημάτων
| Product name: | Industrial Lean Pipe Racking System |
|---|---|
| Material: | roller track+lean pipe+joints+foot |
| Size: | Customized |
HJ-3 OD28mm μαύρο αδύναμο σωλήνα σύνδεσμος και μεταλλικές αρθρώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Οργανωτής κατασκευής |
DY-04 Μεγάλο ελαστικό πόδι για σωλήνες σωλήνων
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Μεγάλο λαστιχένιο πόδι |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-05 Μικρό λαστιχένιο πέλμα για σωλήνες Lean Pipe
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | μικρό λαστιχένιο ποδαράκι |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-06 Αντιαλίστικο πόδι για σωλήνες υαλοπίνακας
| Υλικό: | Καουτσούκ+Metal |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | αντιολισθητικό πέλμα |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Αδύνατη αντίσταση διάβρωσης τύπων επέκτασης διαδρομής κυλίνδρων σωλήνων πλαστική επί παραγγελία
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Κοινό σύστημα σωλήνων μετάλλων σιδήρου Aiti στατικό μεταξύ του τροχίσκου και του αδύνατου σωλήνα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων ηλεκτροφόρησης μεταξύ του τροχίσκου και του αδύνατου σωλήνα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα, τριφασικός μαύρος cOem τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |

