Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ black lean pipe joint ] αγώνας 175 προϊόντα.
HJ-12 Μαύρο 28mm Σύνδεσμος Σωλήνα Lean
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 220g |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
2.3mm παχιά SPHC μέταλλο μαύρο ηλεκτροφορέση Lean σωλήνες αρθρώσεις αντιτριβή
| Τύπος: | ΚΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΥ |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
HJ-6 Μαύρο Lean Pipe Metal Joint για ελαφρύ βάρος σε ράφια
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
Καλής ποιότητας μαύρο διπλό μεταλλικό σύνδεσμο για εργαστηριακό πάγκο υγρών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | DIya |
H-3 σύνδεσμος σωλήνα 2.3mm SPHC μαύρη ηλεκτροφορέση σωλήνα σύνδεση
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |
HJ-14 Μαύρη ηλεκτροφορέζεια Μεταλλική κοιλότητα σωλήνα με πάχος 2,3 mm για ράφι αποθήκευσης σωλήνων
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
| Σύνδεση: | Κλειδαριά |
Πολυδιάστατα συστατικά αρθρώσεων για ευέλικτη διαχείριση υλικών σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Μάρκα: | DY |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-1 |
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Στροφή + Αμμοσφαιρίδιο |
Δύναμη συνδυασμού σωλήνων DY HJ-3
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 300 γραμμάρια |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 90g |

